Skip links

Hakkımızda

 Kuruluşundan bu yana müvekkilleri ile iletişime önem veren, şeffaf ve çözüm odaklı çalışma felsefesini benimsemiş olan büromuz, müvekkilleri ile uzun soluklu ve karşılıklı güven ilişkisi içinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

 Dünya standartlarında hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır. Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Hukuk üstünlüğü konusunda farklılıklar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Adalete ve hukuka olan saygı ve inancın artmasına katkıda bulunmak, müvekkillerimizin hak ve özgürlüklerini, karşılıklı saygı ve iş kuralları çerçevesinde, profesyonel olarak savunarak, kendilerine kaliteli hizmet vermek, hukuk sistemimizdeki tüm gelişme ve değişmeleri yakından takip ederek temsil edilen müvekkiller adına uygulamak; Saygın dürüst, güvenilir, çağdaş, atılımcı, başarılı bir vizyonla adaletin gerçekleşmesi için çalışmaktır. Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişi ile kurumlara uluslararası standartlarda hukuki danışmanlık hizmetleri ve konusunda uzmanlaşmış seçkin hukukçu kadrosu ile hukuki çözümler sunarak türkiye de akla gelen ilk hukuk bürosu olmaktır.

 Hukukum üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde, müvekkillerimizi ve Türk hukukunu, yurtiçinde ve yurtdışında en iyi şekilde temsil etmek; hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle, hukuki ilişkiler kurulurken ve devamında ortaya çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturmaktır. İnsan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerinden hareketle müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.

Axis Law Consulting

Axis Law Consulting

Axis Law Consulting

Axis Law Consulting

Axis Law Consulting

Axis Law Consulting

Axis Law Consulting

Axis Law Consulting

Sıkça Sorulan Sorular

AXİS LAW CONSULTİNG TR, Kartaltepe Mah. Süvari Cad. Torkam E5 Rezidans D2 Blok Ofis No: 19, 34295 Küçükçekmece / İSTANBUL'da

info@axislawconsulting mail adresi veya 0 212 830 17 01 numara üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
 

Eğer sözleşmeli müvekkilimiz değilseniz, danışma ücretlidir.

Danışmanlık kapsamında verilen işbu hizmet genellikle büromuzda gerçekleştirilmektedir. Size ayrılan süre içerisinde tüm sorularınızı sorabilir, haklarınızı öğrenir ve hukuki sorununuza ilişkin bilgi sahibi olabilirsiniz.

work in a law firm or legal advice of a law firm online on the Internet. legal assistance during

GSM

+90 530 309 46 44

İletişime Geç

WhatsApp

WhatsApp İletişme Geç

Mesaj Gönder

İletişim Numarası

0 212 830 17 01

İletişime Geç

E-Mail

info@axislawconsulting.com

İletişime Geç
Mesaj Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?