Skip links

AXIS LAW CONSULTING

 İletişime Geç
0 212 830 17 01
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Axis Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren çok sayıda müvekkile farklı dillerde hizmet vermekte olup bunun yanında bireysel girişimciler ile küçük ölçekli şirketlere de hizmet vermektedir. Büromuz, müvekkillerine hukukun pek çok farklı dalında hizmet ve danışmanlık vermekte olup meydana gelmiş olan hukuki bir uyuşmazlığın tüm süreçleri son yasal değişiklikler ve güncel dönem Yargıtay kararları ışığında yürütülmekte; müvekkillere düzenli, açık ve anlaşılır şekilde bilgi sağlanmaktadır.

Sizi Arayalım

İletişim Formu

















  Çalışma Alanları

  Büromuzun faaliyet alanları arasında; İş Hukuku, Bilişim Hukuku, Sigorta Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, Fikri Sınai Haklar Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku ile Ceza Hukuku bulunmaktadır. Ayrıca birçok farklı ölçek ve sektörde yer alan şirkete KVKK eğitim ve danışmanlık hizmeti veren büromuz, Türk Vatandaşlığının kazanılması işlemleri konusunda da hukuki destekte bulunmaktadır.

  Axis Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren çok sayıda müvekkile farklı dillerde hizmet vermekte olup bunun yanında bireysel girişimciler ile küçük ölçekli şirketlere de hizmet vermektedir.

  Profesyonellerden Hukuki Yardım

  Kuruluşundan bu yana müvekkilleri ile iletişime önem veren, şeffaf ve çözüm odaklı çalışma felsefesini benimsemiş olan büromuz, müvekkilleri ile uzun soluklu ve karşılıklı güven ilişkisi içinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

  Hukuku alanında uzman avukatları ile hem işçi hem de işveren vekilliği yapmaktadır.

  Küresel piyasanın hızla büyümesi ve ülkemizin de buna dâhil olması ile ortaya çıkan fikri ve sınai ürünlerin korunması ihtiyacı doğmuştur.

  Küreselleşen dünyada her geçen gün
  yeni sektörler doğmakta, hukuk sistemi de buna uygun olarak güncellenmektedir.

  Makaleler

  Tags

  APOSTİL ŞERHİ

  Apostil Şerhi, yabancı devlet makamlarınca verilmiş olan bir belgenin başka ülkede tasdik işlemlerine tabi tutulmadan kabul ve geçerlilik kazanmasına yarayan bir belge onay sistemidir.

  Tags

  AYIPLI MALDAN SORUMLULUK

  Ayıplı mal kavramı 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 8’inci maddesinde açıklandığı üzere tüketiciye teslimi anında,

  Tags

  ESER SÖZLEŞMESİ

  TBK 470. Maddede düzenlenen eser sözleşmesi; ‘’Yüklenicinin bir eser meydana getirmeyi, işsahibinin de bunun karşılığında bir bedel ödemeyi üstlendiği sözleşmedir.’’ Şeklinde tanımlanmıştır.

  Mesaj Gönder
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?